İnternet Dünyasının Kapılarını Aralayın

İnternet Dünyasının Kapılarını Aralayın

 

Bilindiği üzere artan teknolojik imkânlar ve bilgisayar kullanımının artışıyla birlikte internet kullanımı da giderek artmaktadır. İnternet üzerinde bulunan imkanlardan faydalanabilmek her ne kadar ücretsiz olsa da bazı özelliklerden yararlanabilmek için üyelik işlemi gerekmektedir. Bu üyelikler için ise e-posta adresi ve bazı kişisel bilgilerin verilmesi gerekmektedir.

Farklı sitelerin sunduğu imkanlar dahilinde olan e posta aç hizmetleri sayesinde bu adreslere sahip olmanız mümkündür. Oldukça kolay olan bu işlem birkaç dakikalık zaman almakta ve ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Özellikle Facebook’ta oyun severlerin kullandığı birden fazla kullanıcı hesabı için bu e postalar oldukça önemlidir. Oyun seviyelerini geçebilmek için daha fazla kişiyle iletişime geçmeyi gerektiren bu uygulamalar için pek çok adres alınmaktadır. Kimi durumlarda ise karışıklığa yol açmamak, hesabı unutmamak için kullanıcı isimleri aynı olan fakat uzantıları farklı olan adresler alınmaktadır. Örneğin; bir oyun için alınmış hesabınız indirkaydol@hotmail.com iken iş için almışsanız indirkaydol@gmail.com olarak alınabilir.

Aldığınız bu e-posta adresiyle bir Instagram hesabı açmak isterseniz bu adımlar oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Instagram kaydol butonuna basmanızla başlayan işlem basamakları kullanıcı adınızı belirlemeniz, e-posta adresinizi doğrulamanız, şifre oluşturmanız, isteğe bağlı resim koymanız, diğer hesaplarınızla senkronizasyon sağlamanız şeklinde devam etmektedir. Tüm bu işlemleri tamamlamak yalnızca birkaç dakikanızı almaktadır. Tamamladığınız işlemler sonrasında kolaylıkla hesabınıza giriş yapabilir ve sosyal medyadan uzak kalmamış olursunuz.

Bilindiği üzere internet üzerinde kayıt yapılacak pek çok platform yer almaktadır. Bunlara örnek olarak twitter, facebook, instagram, msn, online oyunlar, Hotmail, Outlook, eğitim siteleri ve daha binlercesi. Tüm bu sitelere genel olarak kaydol butonu aracılığıyla üye olunmaktadır.

Detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz, yardım alabileceğiniz, oyunlar ve programları takip edebileceğiniz, yazılım ve dokümanlara sitemizden ulaşabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!