mobil cepten ve telefondan internete bedava girmek

mobil cepten ve telefondan  internete bedava girmek

cepten bedava internete girmek  yani telefondan  bedava internete girmenin yollarını anlatacağım.

öncelikle şunu unutmayalım ben burda kimseyi kandırmak istemem o yüzden genel anlatım yapacağım  yani size biriki adres verip şunu bunu yapın demicem ama hala kullanılan bazı yöntemleri göstereceğim.

öncelikle beedava denen bişey yoktur çünki  mobil ağında kullandığımız operatörün  veri merkezlerini kullanarak bedava giremeyiz.Fakat proxy denen bir yöntemler ile  interneti bedava haline getirebiliriz.Proxy nedir derseniz kısaca ;

Network’deki bir makineden diğer makineye bağlanılırken ya da internet ağında bir sunucuya bağlanılırken arada başka bir sunucunun kullanılması (gateway) sistemidir.

yani biz   operatör veri merkezine farklı bir  veri merkezinin  ağından bağlanacağız bu şekilde hiç bir ücret ödememiş olacağız.

Fakat  bunada bir çağre bulmuş olacaklarki proxy kullandığımızda bile hattımızda var olan bakiyeyi çekmekdedir yani bu yöntemi denerken kesinlikle ve kesinlikle  faturalı hatta yada hat içinde bakiyesi bulunan  kartlarla denemeyelim.

proxy adreslerini bulmakda size kalmış onlarıda googleye yazacağınız  turkcell proxy adresleri, avea proxy adresleri, vodafone proxy adresleri  gibi aramalar yaparak bulabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.